KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14314494
nr 1431 4494
Eric Lundberg
(1918-1992), Sverige
Signerad, daterad 56, akvarell, yttermått inklusive ram: 48x38
Utrop:
500 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:25:14
Eric Lundberg
Läs mer om Eric Lundberg